Proč investovat do pojištění psa

Důvodů, proč si pojistit svého domácího mazla, je hned několik. Přesněji jsou tři hlavní:

1.      Prvním je pojištění léčebných výloh. Nikdy nevíte, co se může stát. Pak takové peníze jako když najdete. Léky a některé lékařské zákroky jsou opravdu drahé a znám majitele psů, kteří se kvůli mazlíčkům pěkně zadlužili. Přitom to tak být nemusí.

2.      Za další je to pojištění proti utracení a uhynutí. Znamená to, že pokud bude váš mazlíček nemocný a vy nebudete chtít, aby se trápil, bude vám následně proplacena injekce, která mu pomůže na onen svět. Je to sice velmi smutné, ale setkali jsme se s mnoha případy, kdy majitel velmi strádal kvůli tomu, že se jeho mazlíček trápil a ona neměl na to, aby mu nemohl pomoci od trápení.

3.      Pojištění odpovědnosti za škodu je posledním z druhů klasického pojištění. Pokud by tedy například váš pes zapříčinil nějakou škodu, můžete náhradu této škody čerpat z výše uvedeného pojištění.
Je tedy jasné, že investice do vašeho domácího mazlíčka se vám může v mnoha případech vyplatit. V některých případech více, než byste si mohly možná i představit.

Samozřejmě, jako vše, má i pojištění vašich mazlíčků svá pravidla. Důležitý je například jejich věk, velikost, plemeno a také to, zda jsou aktuálně zdraví. Dokonce se pamatuje i na třeba psy, kteří nemohou prokázat svůj původ, tedy nemusejí ho prokázat jejich majitelé, a přesto jsou jim pojišťovna vyjde vstříc a psy jsou pojištěni.

Pojištění i za hranicemi

Pojistit si svého mazlíčka můžete i na cesty. Což se může vyplatit. Představte si, že vycestujete se svým psem třeba do Německa. Tam půjdete na procházku, váš pes uteče a někoho pokouše. Vám pak přijde domů faktura v přepočtu kolem čtyřiceti tisíc. Pojišťovna vám ale vyplatí třeba o dva tisíce méně, než musíte zaplatit jako odškodné.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Previous post Vánoční metropole
Next post Půjčka, díky které si splníte sny