Mobilní domy jsou ideální jako chaty

Chata je snem snad každého, kdo bydlí v bytě – a není se čemu divit. Přeci jen pokud má člověk zahradu, kde se děti mohou vykoupat v bazénu, pes proběhnout po zahradě a vy kde opalovat, žije se lépe. Nicméně taková chata, může být velmi drahou záležitostí, nebo ne?

Pokud nemáte mnoho finančních prostředků, ale přeci jen byste chtěl svoji chatu, máme pro vás skvělé řešení! Slyšeli jste už o mobilních domech? Mobilní domy levně https://www.lavarohouse.cz/ nabízí celá řada firem. Ty uveřejňují svůj nabídkový katalog, ze kterého si můžete vybrat dům přesně dle vašich představ.

moderní dům

V naprosté většině případů se jedná o jednopokojové, dvoupokojové, nebo třípokojové stavby o rozměrech kolem padesáti metrů čtverečních. Tyto domy jsou pak smontovány již u dodavatele. Zde jsou všechny stavby také vybaveny základním nábytkem (kuchyňskou linkou, skříněmi a posteli). Ve většině případů jsou také dodávaný s vlastním a plně funkčním sociálním zařízením (toaleta, sprchový kout a umyvadlo). Samozřejmostí jsou i plně funkční rozvody elektrického proudu, vody a odpadu.

chata na horách

Nicméně pokud byste si z těchto základních variant nevybrali, většina firem umožňuje navrhnutí si domu dle vlastních představ. Ovšem v takovém případě musíte počítat s tím, že se vám stavba trochu prodraží. Pokud zvolíte tuto variantu, budete si moci vybrat vlastní design celého interiéru. Můžete si tak být jistí, že celá stavba bude přesně dle vašich představ.

Navíc pokud chcete mobilheim používat jako chatu, jistě oceníte i fakt, že mobilní domy lze umístit i na klasickou ornou půdu. Pokud tedy máte v blízkosti přípojku na elektrický proud a vodu, můžete celou stavbu umístit zde a neutrácet zbytečné peníze za stavební pozemek, stavební povolení a další poplatky.

Zkrátka mobilní domy jsou jednoduchá, praktická a velmi hezká varianta bydlení pro každého, kdo za dům nechce utratit mnoho finančních prostředků.

Previous post Co když dojdou peníze?
Next post My vám zajistíme bydlení snů