Pro sběratele i srdcaře – modely aut

Toto království autíček s modely aut Macmodel se na modely aut i jiných dopravních prostředků specializuje už od roku 1990, v jejich rozsáhlé sbírce najdete ale i třeba traktory nebo staré hračky. Najdete je v centru prahy, asi 50 metrů od obchodního domu Kotva, kde si můžete prohlédnout osobně jejich nabídku.

modre autičko

Navštívit tento obchod můžete samozřejmě i z tepla domova, na jejich e-shopu, kde si můžete vybírat z různých kategorií modelů. Ať už se jedná o osobní, nákladní, závodní, vojenské a další typy, každá záložka obsahuje desítky a stovky autíček. Pro lepší orientaci můžete použít filtr podle požadovaného parametru. V obchodě koupíte také různé doplňky ke sběratelství, jako jsou knihy, figurky, katalogy atd. V nabídce jsou také stavebnice. Například letadel, vojenských vozidel, nákladních a jiných aut. Firma nabízí také stavebnice vlastní – resinové a plastikové modely převážně v měřítku 1:43, jedná se hlavně o značku Tatra a dále modely letadel z první a druhé světové války (více na webu mackits.cz).

rozebrané auto

Pokud jste milovníci autíček, srdce vám zaplesá nad takovým výběrem, jaký stránky nabízí. Pokud sháníte nějaký starší model, který už není snadno k dostání, možná na něj natrefíte v bazaru modelů, který se nachází hned pod první záložkou nahoře “modely aut”. V sekci “projekty” nahlédnete pod pokličku do skupiny modelů, které se teprve připravují k prodeji a na které se můžete zatím těšit. Ať už jste sami milovníci modelů aut nebo sháníte dárek pro někoho blízkého kdo se takovýmto sběratelstvím zabývá, navštivte kamennou prodejnu nebo e-shop na internetu a určitě si vyberete. Nebo se stavte jen tak, pro inspiraci, třeba ve vás sběratel modelů autíček teprve dřímá neprobuzen a tato láska se ve vás teprve projeví. Sháníte-li vůz značky Škoda, Lamborghini či snad tank, vše je možné vidět zde na jednom místě.

Previous post Na malířské technice záleží
Next post Co všechno může být domov?