Vizitka na internetu

V dnešní době sociálních sítí už web skoro nikdo nemá. Nepovažuje to za důležité. Ale vlastní web je vlastní web, kterému se statusy na sociálních sítích nemohou rovnat stejně jako blogy a blogování. Osobní web ihned hostu řekne oč se zajímáte a co máte rádi. Rozhodně to, co zde napíšete bude mít trvalejší hodnotu, která na například na Facebooku časem mizí do nenávratna.

Webdesign

Své stránky si můžete zkusit postavit sami, ale je to dost náročné, a ne vždy se vám podaří to, co chcete. Budete muset slevit ze svých požadavků a stránky si vlastně upraví vás, a ne vy je. O něco lepší je práce se šablonami, které některé hostingy nabízejí, ale stále to není práce profesionálů, kteří o tom přece jen vědí více nežli vy.

Proto je všude plno lidí, kteří vám nabídnou práci na webu, ale ani to ne vždy skončí přesně dle představ. A pokud za to chtěli peníze, už je z nich nikdy nevymáčknete zpět. Proto je dobré zvážit spolupráci s některou z renomovaných agentur nebo firem. Jednou z nich se může stát i webdesign Olomouc imperialmedia, kteří to opravdu umí a mají za sebou spoustu zkušeností.

Už přímo na jejich webu se můžete přesvědčit z několika ukázek, že jim nic není cizí a zvládnou i ty nejnáročnější požadavky. Klidně vám udělají i web s vodotryskem, budete-li chtít.

Facebbok

V pravém horním rohu vidíte i kontakty, na kterých je možné si s nimi spolupráci domluvit. Což v praxi znamená celou fázi stavby webu a jeho pozdější kontroly. Počínaje grafickými návrhy, postupné budování a pak i celkové testování všeho možného i nemožného. Výsledkem pak bude web dle vašeho přání, modrá tedy bude modrá, a ne šedivá a ovládací prvky budou tam, kde je chcete mít vy a ne nějaká šablona. Pak již jen následuje optimalizace, tedy její finální dokončení, protože ta se dělá přímo s webem a vy se pak již můžete chlubit tím, co jiní nemají. Vy máte web a oni se na více než přidání příspěvku na sociální síť nezmohli.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Previous post Udělejte svým dětem radost
Next post Hyperloop: nejkomfortnější doprava světa?