Zdravý pohyb pro děti

Děti rády neustále něco objevují a zkouší nové věci. Kolem jednoho roku věku pak přicházejí první krůčky a také přichází čas na nějaký ten jízdní prostředek. Na řadu tak přicházejí nejrůznější plastové motorky nebo jiná odrážedla, na kterých spolu děti navzájem rády závodí a předhánějí se nebo si sami užívají jízdu.
Odrážedlo od 12 měsíců chytraliska.cz vás i vaše děti nadchne krásným designem v dřevěném provedení. Je kvalitní, stabilní a také lehké na přenášení, což ocení rodiče, když dítko nebude chtít odrážedlo vést nebo na něm jet. Navíc je také doplněno praktickou taštičkou ve stejné barvě umístěné na řídítkách, do které si mohou vaše ratolesti dát svačinku nebo oblíbenou hračku.fialové odrážedlo
Jízda na něm je mimo jiné také skvělou průpravou na klasické kolo. Dítě se totiž velice rychle naučí stabilitě a na klasickém šlapacím kole pak bude mít větší jistotu.
Vybírejte z různých barevných provedení
Naše nabídka dřevěných odrážedel uspokojí kloučky i holčičky. V nabídce dřevěných balančních kol naleznete jak modrou variantu pro kluky, tak i růžovou s kytičkami pro holky a také neutrální zelenou variantu s motivem krtečka.
Udělejte vašim dětem pořádnou a smysluplnou průpravu předtím, než nasednou na opravdové kolo. Lepší, než kolo se šlapkami a přídavnými kolečky, které dítko spíše brzdí a stabilitě ho nenaučí, je vhodné právě balanční kolo bez šlapek.odrážedlo pro kluky i holky
Podporujte vaše děti ve zdraví prospěšném pohybu, a to ideálně venku na čerstvém vzduchu. Teď už pobyt venku vaše děti neodmítnou a vy s nimi budete moci podnikat i delší procházky, protože se tolik neunaví chůzí. Pořiďte vašim malým závodníkům krásné dřevěné odrážedlo, které využijí i ti nejmenší, a to již od jednoho roku věku. Tímto sportovním herním prvkem určitě žádné dítko nepohrdne a bude na něm chtít jezdit všude, kde to jen půjde.

Previous post Efektivní způsob ochrany vody
Next post Změna adresy nemusí znamenat katastrofu