Co naděláme s koronavirem?

Když jsme si kdysi v posametové euforii říkali, že teď už nás čekají jenom skutečné světlé zítřky, že teď už bude vždy všechno tak, jak to má být, nikoho z nás určitě ani ve snu nenapadlo, že jednou dolehne na naši zemi stejně jako na celý svět taková pohroma, jakou se stala a dodnes je koronavirová pandemie.
Zatímco jsme si i ještě relativně nedávno žili docela dobře, i něco tak malého jako viry dokázalo naše životy v mnoha případech doslova obrátit naruby a zničit vše, co se jenom zničit dalo. Nemusím se jistě moc rozepisovat o tom, co tato pandemie pro lidstvo znamenala a znamená, každý z nás to musel určitě zaregistrovat, a to často i velice citelně.

ochranný oblek

Prostě se naše existence v mnoha případech proměnila v učiněnou katastrofu. A ani ti, kdo z ní vyvázli vcelku dobře, si nemohou doposud pochvalovat. Protože se sice již začíná rozvolňovat, jenže situace má přesto ještě na hony daleko k ideálu, k předkoronavirové situaci, a ještě dlouho budeme dávat následky do pořádku.
Dnes už se sice zdá, že je lépe, ale koronaviry ještě ani zdaleka neřekly poslední slovo. A kdo ví, co všechno se ještě může zkomplikovat.
A co s tím my lidé naděláme? To víme vlastně všichni, je nám to už dlouho vtloukáno do hlavy. Ale i kdybychom se snažili sebevíc, nikdy není úspěch zaručen. http://www.auto.cz/ojeta-skoda-octavia-1-9-tdi-uspech-zarucen-76283/foto%3Ffoto%3D12
Do boje proti pandemii je tak záhodno nasadit všechny ‚zbraně‘, které lidstvo má.

koronavirová planeta

Mimo jiné i antigenní testy. Jak sice všichni dobře víme, jenom díky těmto se s pandemií neskoncuje, ale přesto jsou našimi velice užitečnými pomocníky. A sice proto, že jimi lze odhalit ty nakažené v našich řadách, včetně těch, u nichž probíhá infekce bezpříznakově. A když se tito odhalí, zmenšuje se riziko, že tito nemoc dále roznesou. Což je pozitivum.
A proto by nám tyto testy, jimiž se zvládne každý během čtvrthodiny až dvaceti minut vyšetřit i sám, určitě neměly chybět. Měli bychom si je pořídit, abychom měli větší naději, že tragédie, jež nás postihla, jednoho dne skončí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Previous post Najděte si poctivého řemeslníka
Next post Jaký typ koberce vybrat do vašeho domova?