Diskotéky, deskové hry, pobyt v přírodě

Diskotéky, deskové hry, pobyt v přírodě

Kam naletní tábor 2021? Rekreační středisko u Sobenského rybníka přímo v srdci Brd vám nabízí pro vaše děti úžasný táborový pobyt, který si budou chtít zaručeně znovu zopakovat. A to nejen proto, že „Sobeňák“ se nachází na hranici Chráněné krajinné oblasti Brdy v blízkosti Rožmitálu pod Třemšínem, a to je již značka příjemného letního táborového pobytu.

Náš areál je totiž i výjimečně situovaný, protože je vybudován na prosluněné a prostorné louce, která je obklopena vzrostlými stromy, protékajícím potůčkem a rybníkem na kterém se mohou děti za dozoru dospěláků povozit i na lodičkách a získávat tak další zkušenosti, jak se chovat na vodě.

smějící se balonky

Táborový areál tu existuje již od roku 1968, ale v poslední době už v novém kabátku. Zrekonstruovali jsme pro ubytované děti zděné budovy a chatky včetně velkého sociálního zařízení.

Pro starostlivé maminky máme výtečnou zprávu – a to, že stravování zajišťují naše vlastní kuchařky v naší vlastní kuchyni! Takže žádná dovážená jídla, žádné polotovary! A věřte, že dětem po celodenní „dřině“ hodně chutná! Stravování včetně pravidelného pitného režimu je zajištěno šestkrát denně. U nás žádné dítě nehladoví – ani po jídle, ani po zábavě. Všeho je u nás dost!

diskoteka tanec

Oblíbené d i s k o t é k y, hry pro každý věk tak, aby se zapojily všechny děti, celotáborový příběh s kostýmovanými postavami. Turnusy ve stylu Adams Family, Pevnost Boyard, Tajemný případ anebo Harry Potter dávají tušit úžasné zážitky.

Dále musíme přiřadit i noční „bojovky“. Nemějte obavy o své malé ratolesti, ty určitě nestrašíme, ale ty větší si strašení přímo přejí. A druhý den jsou všichni ohromně zkušení a vychloubají se tím, jak dokázali v noci projít lesem sami. Proto nezapomeňte do kufru přibalit i baterku s náhradními bateriemi. Buďte skutečně bez obav, vše je řádně naplánováno a dbáme především na bezpečí vašich dětí.

Previous post Do čeho to zabalit?
Next post Najděte si dobrou práci