Nejen pro bohaté


Důvod jedna: rodiče v pohodě
Mít děti je radost, ale také práce na plný úvazek. Pokud k tomu ještě oba rodiče pracují, může se snadno stát, že vám péče o vaše ratolesti začne přerůstat přes hlavu. Mít někoho, kdo s dětmi udělá úkoly, uvaří jim večeři nebo třeba vyvenčí psa, znamená, že vám zbyde více času na povídání, hry a tvoření. Kromě toho budete díky chůvě mít i více času na partnera či partnerku, a ti to jistě ocení.
 modrá zmrzlina
Důvod dvě: větší svět pro děti
Díky paní či pánovi (ano, hlídat mohou i muži), vaše děti poznají dalšího dospělého mimo svých rodičů. Nenásilně si tak rozšíří obzory, naučí se nové sociální dovednosti a získají ve svém životě nové vzory. Samotnou kapitolou jsou pak au pair, tedy chůvy z cizích zemí, díky kterým vaše děti poznají novou kulturu i životní styl.
okaté batole
Důvod tři: dobrá brigáda
Hlídání dětí patří zejména mezi studenty vysokých škol k oblíbeným přivýdělkům. Práce je v čistém prostředí, obvykle dobře placená, a často je to zábava. Pokud se tedy rozhodnete někoho na hlídání najmout, tak ulehčíte život nejen sobě, ale navíc někomu dáte dobré a stabilní zaměstnání.
 
Důvod čtyři: lepší vztahy s okolím
Děti jsou báječné. Většinou. Pokud jste ale vytížený rodič, tak se nejednou ocitnete v situaci, kdy budete muset utahané dítě táhnout ve čtyři odpoledne na úřad a do obchodu. Rovnice nervózní rodič, unavené dítě a nutnost něco rychle vyřídit má pak často jediný možný výsledek, a tím je záchvat vzteku, pláč a následné poznámky okolí. Svěřit dítě chůvě znamená vyřídit si věci v klidu a bez obětování nervů vašich i vašeho okolí.
 procházka s dětmi
Důvod pět: dospělý pro vás
Zejména pokud jste single rodič nebo jste s dětmi doma, tak je chůva vítaným osvěžením i pro vás. Své děti jistě milujete, ale po celém dni stráveném střídavě posloucháním nejnovějšího čísla jedna v soukromé hitparádě vaší ratolesti a debatami o oblíbené pohádkové postavičce je příjemné moci si s někým popovídat jako dospělý člověk. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Previous post Sedací soupravy
Next post Průhledné oblečení pro okna