Pronájem se vyplatí

Každému z nás se někdy v životě stalo, že když potřebujete auto nejvíce, tak se rozbije a není k dispozici. Pokud však vlastníte firmu a nutně potřebujete odvézt materiál na stavbu, tak se ocitáte v nemilé pozici. Na výběr máte zakázku odložit, nebo využít půjčovnu dodávek, která se vyplatí.

dodávky

Dodávky jsou univerzální auta, díky kterým ušetříte nejen čas, ale také místo. Dodávky totiž mají různé velikosti a jsou vybaveny chladicím zařízením nákladového prostoru. Díky tomu můžete převážet nejen velké věci, ale také potraviny, či květiny a jiné věci co musejí být v chladu.

U této firmy budete mít na výběr hned několik dodávek a to jak malé tak velké. Dodávky lze půjčit na krátkodobí i dlouhodobý pronájem a bude jen na Vás, na jak dlouho budete dodávku potřebovat. Ceník pronájmu je rozepsaný již od jedné hodiny, ale také na měsíc. U každého vozu jsou vypsány jeho vymoženosti, jako je posilovač řízení, výškové nastavení sedadel, či centrální zamykání. Dále jsou zde uvedeny míry vozu a to včetně výšky.

dodávky

Pokud si vůz zapůjčíte, můžete se těšit na řadu výhod, které k vozu patří. Mezi tyto výhody patří dálniční známka pro Českou a Slovenskou republiku, neomezený počet kilometrů, prémiová asistenční služba a také zákonné pojištění vozu. Dále firma nabízí zvýhodněné víkendové sazby a možnost přistavení vozidla po předchozí domluvě. Můžete si taktéž nechat zaparkovaný vůz v areálu firmy, aby nedošlo k jeho odcizení. S dodávkou můžete také vycestovat do zemí EU a vozy jsou pravidelně kontrolovány v servisech. Vždy jsou půjčovány po kontrole a také se dbá na čistotu v pronajímaných vozech.

Pokud tedy sháníte spolehlivý vůz, se kterým odvezte materiál na stavbu, či chcete přestěhovat dům, tak se obraťte na pronájem. Zaručeně se Vám jejich vozy budou líbit a až budete příště shánět pronájem, určitě se otočíte přímo na ně.

Previous post Důvody, které vedou banku k zamítnutí úvěru
Next post Trampolína pro zdravé nohy