Spolehliví pomocníci pro perfektní čistotu

Rodinný dům, k němu přiléhá krásná zahrada a na ní stále čistý zahradní bazén. Přímo volá po tom, abyste se v něm koupali každý den. Určitě si takovou koupel dopřejete co nejčastěji a to spolu s rodinou a především s dětmi. Abyste si však mohli užívat bezpečné plavání a dovádění, je třeba pečlivě udržovat nádrž čistou.
kid
Kdo vám pomůže?

Můžete vyzkoušet celou řadu prověřených přípravků chemie do bazénu a nemusí se jednat jen o ty, které jsou ve svém použití nejrozšířenější.

Všichni jistě známe chlor a důvěřujeme mu již po dlouhá léta. V boji proti nežádoucím mikroorganizmům je velmi osvědčený a tam kde jej cítíme, přímo cítíme čistotu. Známe jej z veřejných koupališť i nejrůznějších vířivek. Není však jediný.

Do povědomí lidí se v posledních letech dostává i takzvaná bezchlorová chemie. Jedná se o přípravky, které jsou šetrnější k vaší pokožce a především k pokožce našich nejmenších. Ke své práci využívají aktivní kyslík a spolehlivě udrží vysokou kvalitu vody v bazénu, která vám bude vonět jen a pouze po vodě.

Další možnost vám nabízí bromové tablety do bazénu. Že jste o nich ještě neslyšeli? Je nejvyšší čas se seznámit. Jejich účinnost oceníte především v horkém létě, nebo při použití ve vířivkách.

Čistota vody je první věc, na co musíte myslet, není však jedinou. Důležité je také správné pH vody ve vašem bazénu. Při kontrole pH je třeba používat sadu na testování, která rychle odhalí, zda je třeba zasáhnout a pH upravit některým z přípravků.

Je z čeho vybírat

Z výše uvedeného vyplývá, že v boji za čistotu vašeho bazénu nejste rozhodně sami a že se vždy najde prostředek, který vám usnadní vaši práci. Během letní sezóny můžete vyzkoušet hned několik cest, jak vyčistit váš bazén. pool6

Previous post I Vy se můžete spolehnout na to nejlepší
Next post Přístup, který se Vám bude líbit