Přirozená ochrana proti potu- Organický deodorant


Organický krémový deodorant v sobě obsahuje organické komponenty, které vytváří na pokožce účinnou, bezpečnou, a především přirozenou bariéru proti nepříjemnému zápachu, hlavně v horkých letních dnech. Zápach, který je tak nepříjemný, vzniká během rozkladných procesů potu lidského organizmu. Krémový organický deodorant však nebrání přirozené funkci pokožky, nezabraňuje pocení, kdežto má na pokožku mírné antiperspirační účinky.  Toho je deodorant schopen díky
·         přidanému oxidu zinečnatému, který je bez  nano částic
·         přidanému bentonitovému jílu
krémové srdíčko

Mimo tyto důležité komponenty deodorant obsahujeantimikrobiální složky, které pohlcují nepříjemný zápach potu. Ten je způsobený bakteriemi. Krémový deodorant obsahuje také vysoce kvalitní éterické oleje, které jsou v deodorantu zafixované do speciálního škrobu. Tím dochází k velmi pozvolnému uvolňování těchto vonných olejů, v závislosti na tělesné námaze uživatele i teplotě okolního prostředí. Obsažené ochranné a vyživující oleje, které jsou v deodorantu, zároveň zklidňují podrážděnou pokožku. Krémový organický deodorant je tedy díky tomu vhodný i po holení, nebo depilaci.  
namazat krém

Konzistence deodorantu je cíleně měkká a nadýchaná. Krém je velmi vhodný i pro použití nejen v podpaždí, ale i na chodidla, nebo dlaně rukou. Deodorant se po nanesení a vmasírování do pokožky okamžitě vstřebává, nelepí, a nedráždí pokožku. Také nezanechává žádné stopy. V extrémně horkých letních dnech je vhodné použít krémový deodorant i vícekrát denně v tenčích vrstvách.
Organický krémový deodorant neobsahuje žádný alkohol, hliník, živočišné tuky, barviva, chemické a konzervační přísady. Organický krémový deodorant není příliš vhodné kombinovat s chemickými alternativami, neboť se tím snižuje účinnost výrobku.
dózička s krémem
Krémový deodorant obsahuje také tyto složky:
·         Maranta třtinová
·         Kukuřičný škrob
·         Kokosový olej
·         Bambucké máslo
·         Kakaové máslo
·         Včelí vosk
·         Hydrogenuhličitan sodný
·         Kaolin
·         Bentonitový jíl
·         Oxid zinečnatý
·         Certifikovanou organickou složku
·         Složky 100% čistých, párou destilovaných esenciálních olejů

Previous post Hyperloop: nejkomfortnější doprava světa?
Next post Jak funguje nízkosacharidová dieta, a pro koho je vhodná